Завдяки штучному інтелекту фінустанови зберегли понад 35 млрд $

Застосування штучного інтелекту дало змогу фінустановам протягом 3 років зберегти понад 35 млрд $. Водночас саме штучний інтелект, на думку понад 70% провідних компаній світу,  може стати головним джерелом для майбутнього розвитку.

Про це йшлося на щорічному Саміті Mastercard з кібербезпеки та ризиків (RiskX), який відвідали представники ГЛОБУС БАНКУ: Олена Дмітрієва, перша заступниця голови правління та Анна Довгальська, заступниця голови правління.

Експертки звернули увагу на те, що на конференції головну увагу було приділено широкому використанню ШІ в банківській сфері: захисту клієнтських транзакцій, використання систем ухвалення рішень про встановлення ділових взаємин з потенційним клієнтом, систем навчання з виявлення шахрайства через VR технології тощо. 

Українська банківська система за своїм потенціалом вважається однією з найперспективніших у світі. Саме тому для українських банків участь у таких конференціях дуже важлива і максимально корисна: це і нові знання про інновації, і “дорожня карта” майбутнього вдосконалення використовуваних фінансових технологій, захисту платежів та ризик менеджменту.

Довідково

Щорічний саміт RiskX збирає представників фінтеху та банків зі всього світу. Цьогоріч його візіонерами стали Майк Волш (CEO, Tomorrow) та Ганна Фрай (математикиня, професорка Університетського коледжу Лондона). Саміт відбувся 23-26 жовтня у Барселоні.